Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Нові фішки AirPods Pro в IOS 14

Новые фишки AirPods Pro с выходом IOS 14

Володарі AirPods оцінили всі переваги використання навушників без проводів. Погодьтеся, дуже зручно просто дістати навушники з футляра, вставити в вуха і забути, як страшний сон проблему розплутування проводів. Не кажучи вже про злам проводка або погризених навушниках котом, які ви просто забули заховати в стіл.
А чого вартий маленький, зручний кейс в який поміщаються навушники для зарядки і зберігання після прослуховування музики. Не потрібно шукати навушники в сумці і вивільняти дроти з гребінця або ключів. Що тут скажеш, магія без проводів!

З виходом IOS 14 володарі AirPods Pro отримають кілька приємних фішок про які ми розповімо далі

Автоматичне перемикання
Якщо, раніше завершивши розмову по телефону потрібно було перепідключити AirPods-и до iPad. То з виходом IOS 14 навушники розуміють з яким пристроєм ви взаємодієте в даний момент і самі автоматично, плавно підключаться до нього.

Повне занурення
Шикарний, об'ємний звук! Функція динамічного відслідковування рухів голови стежить за правильним розміщенням каналів об'ємного звуку, навіть якщо ви повертаєтеся або переміщаєте пристрій.

Рівень заряду
Тепер не потрібно постійно заглядати в шторку стану акумулятора. При низькому відсотку заряду Вам прийде повідомлення з підказкою, коли пора зарядити AirPods.

Підключення до Apple TV
Нарешті! Тепер ви можете підключити дві пари навушників до Apple TV 4K і насолоджуватися переглядом фільму, не заважаючи оточуючим і не слухаючи крики сусідів за стінкою.

Адаптація звуку
AirPods стали ще розумнішими і тепер вони будуть підлаштовуватися під ваші уподобання щодо звуку. Наприклад, посилення тихих звуків. Завдяки цій функції ви можете чути самі тихі частоти в мелодії, відео або телефонній розмові.

Як вам такі доповнення? Вже чекаєте IOS 14? За офіційними даними нова операційна система вийде восени 2020 року.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт