Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Trade-in

Обміняй свій старий iPhone на новий по trade-in

Trade In iphone Mycube

Шаг 1 : Выберите Ваше устройство

Шаг 2 : Выберите объем памяти

Шаг 3 : Выберите новую модель

Шаг 4 : Выберите объем памяти

Шаг 5 : Заполните заявку

Итого к оплате 0 грн
Що таке TRADE IN?

Це програма вигідного обміну техніки на нову з доплатою різниці, між вартістю нового пристрою і оціночною вартістю старого.

Як відбувається процес обміну старого телефону на новий?

До обміну приймаем тільки моделі iPhone 6 або новіші моделі. Обмін відбувається дуже просто:

  1. Щоб здійснити обмін - необхідно набрати менеджера за допомогою одного з телефонів на сайті, ми скажемо Вам приблизну оціночну вартість Вашого телефону.
  2. Потім приходите в один з наших магазинів і виходячи зі стану свого телефону ми називаємо точну ціну за телефон.Еслі ціна вам підходить ми зараховується цю вартість в рахунок часткової оплати за новий телефон.

Поміняти старий iphone на новий в Харкові

Хочеш новий iphone? У нашому магазині Ви можете поміняти старий айфон на новий в Харкові і отримати довгоочікувану новинку за зниженою ціною.

Не завжди є бажання і можливість продати свій старенький телефон і на виручені гроші купити новий. Ми економимо ваш час і сили надаючи можливість обміняти старий iphone на новий з доплатою в Харкові.

Ви можете поміняти свій iphone будь-якої моделі на більш новий з доплатою. Сума, яку вам потрібно буде доплатити залежить від моделі і стану вашого телефону.

Беріть свій айфон і комплектуючі (коробка, зарядний пристрій і тд) і приходьте до нас в магазин. Ми проведемо технічний аналіз вашого смартфона після чого ви зможете вибрати бажану модель iphone.

Також Ви можете попередньо прорахувати оціночну вартість вашого смартфона і суму доплати на нашому сайті. Для цього скористайтеся калькулятором розташованим вище.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт