Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Як працює Apple AirTag?

Как работает Apple AirTag, как подключить AirTag, что делать если я потерял вещь к которой прикреплен Apple AirTag

Поспішаєш, спізнюєшся, а ключі чи гаманець начебто спеціально кудись запропастилися. Завдяки Apple AirTag всі ваші речі будуть знаходитися за пару секунд, а якщо ви втратили річ поза домом, інший користувач Apple повідомить вам, де він знайшов втрачений вами гаманець або ключі.

Як працює Apple AirTag?

Будь-яка річ може виявитися не на своєму місці і загубитися, наприклад, гаманець. Але коли до нього прикріплено Apple AirTag, ви зможете знайти його за звуком завдяки вбудованому динаміку.

Якщо ви залишили/втратили річ десь далеко, функція «Мережа Локатора» підключить до пошуку сотні iPhone, iPad та Mac, що знаходяться поруч із вашим AirTag. І вони допоможуть вам знайти свою втрачену річ. При цьому ваша конфіденційність завжди залишатиметься під захистом. Бажаєте дізнатися докладніше як все відбувається?

Як підключити Apple AirTag?

Налаштувати AirTag можна лише одним дотиком - він миттєво підключиться до вашого iPhone або iPad. Вам залишиться вибрати для цього трекера назву та прикріпити AirTag до потрібної речі. Тепер, якщо вона загубиться, ви можете її легко знайти.

Принцип роботи Apple AirTag?

Ваш трекер AirTag транслює по Bluetooth захищений сигнал, який вміють приймати найближчі пристрої з увімкненою функцією "Мережа Локатора". Вони надішлють геопозицію вашого AirTag до iCloud, і тоді ви можете побачити свій трекер на карті в програмі «Локатор». Дані завжди передаються анонімно та шифруються для збереження вашої конфіденційності. Ця функція дуже дбайливо витрачає енергію і економно передає дані - про заряд батареї та мережевий трафік можна не турбуватися.

Що робити, якщо я втратив річ до якої прикріплений Apple AirTag?

Відкрийте програму «Локатор», перейдіть на нову вкладку «Речі» та увімкніть на своєму трекері звуковий сигнал. Або скажіть: «Привіт, Siri, знайди мою назву мітки». Якщо він десь поруч - йдіть на звук.

Якщо ж втрачена річ перебуває далеко від вас, переведіть свій трекер у режим зникнення. І якщо ваш AirTag буде виявлено одним із пристроїв, підключених до мережі, ви отримаєте автоматичне повідомлення. А ще AirTag можна налаштувати так, щоб він передав вашу контактну інформацію тому, хто його знайде. Той, хто знає, потрібно буде доторкнутися своїм смартфоном з підтримкою NFC до вашого AirTag - це та сама технологія, яка використовується при оплаті покупок телефоном.

Ви під захистом

Тільки ви можете побачити, де на карті ваш AirTag. При цьому інформація про геопозицію та історію переміщень ніколи не зберігається на самому AirTag. Пристрої, які передають вам місце вашого AirTag, роблять це анонімно. Надані ними дані шифруються кожному етапі. Тому навіть у Apple не знають, де знаходиться ваш AirTag та які пристрої допомогли вам його виявити.

І ще кілька переваг

У нашому магазині ви можете купити Apple AirTag у Харкові за доступною ціною

Пошуковий брелок Apple AirTag 4-pack

Пошуковий брелок Apple AirTag

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт