Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Чи варто користуватися Apple Pay?

Apple Pay: безопасность и конфиденциальность. Как пользоваться Apple Pay

У 21 сучасному столітті про людину відомо все. Досить ввести в пошуковий рядок Google номер телефону або прізвище/ім'я людини. І можна дізнатися про нього все: де живе, працює, переглянути його сторінки в соціальних мережах і навіть побачити коли була зареєстрована його компанія (бізнес), які він має доходи, нерухомість і тп.

Банківські системи знають про нас не менше. Напевно у вас була така ситуація, ви хотіли онлайн оформити кредит на якусь техніку, але передумали. В цей же вечір на email вам приходить приваблива пропозиція від банку по підбору техніки в кредит і більш низька % ставка.

У такі моменти задумуєшся про те, що приховати про себе інформацію майже неможливо. Ще складніше втримати інформацію від передачі сторонній особі.

У цій статті хочемо торкнутися теми безпечного використання Apple Pay в настільки сучасному і часом небезпечному суспільстві.

Apple Pay: безпека і конфіденційність

За нас краще скаже сама компанія Apple

З слів компанії можна зробити два висновки:

  1. Використання Apple Pay безпечно завдяки функціям захисту в телефоні і програмному забезпеченні. Додатковим захистом служить Face ID або Touch ID
  2. Використання Apple Pay зручно

До слова, додаткову інформацію про платіжну систему ви можете прочитати на своєму айфон. Для цього вам необхідно зайти в «Налаштування» -> «Wallet і Apple Pay» -> вибрати розділ «Як здійснюється управління даними»

Як активувати Apple Pay на iphone

Відкрийте програму «Wallet» на своєму смартфоні. Цей додаток встановлено автоматично, але, якщо з якоїсь причини ви не знайшли його в списку, зможете безкоштовно скачати з App Store

Після того як ви зайшли в додаток вам буде запропоновано підключити карту, яку раніше ви використовували для покупки в App Store. Якщо ніякі картки не висвітилися або ви хочете додати нову, натисніть на кнопку, яка розташовується внизу «Додати іншу карту».

Вам буде запропоновано два варіанти додавання нової карти:

  • Сканування (що більш швидко)
  • Введення даних вручну

Подивитися всі карти, які підв'язані до вашого профілю ви можете, зайшовши в «Налаштування» -> Натисніть на своє фото в самому верху -> Оплата та доставка -> Способи оплати

Як користуватися Apple Pay

Функція оплати активується при подвійному натисканні на кнопку блокування/розблокування iphone. Відразу після подвійного натискання буде проведена функція захисту: пароль або Face ID/Touch ID. Після успішного підтвердження вашої особистості, піднесіть телефон ближче до терміналу

Якщо ви ще не використовуєте Apple Pay, тоді обов'язково спробуйте цю функцію. Зручність використання вам гарантовано!

Виходячи з дому, тепер не потрібно брати гаманець, сумку, всі карти. Бувають випадки, коли, виходячи на 5 хвилин беремо з собою тільки телефон і за законом підлості встає потреба щось купити в магазині. За допомогою активованої функції Apple Pay на вашому iPhone ви зможете оплачувати покупки в магазині маючи при собі тільки смартфон.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт