Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Що потрібно перевірити перед покупкою бу iPhone

Что нужно проверить перед покупкой бу iPhone

Вирішили купити бу iPhone? У цій статті ми докладно розповімо про те, що необхідно перевірити перед покупкою бу айфону
Підпишіться на наш Instagram

Що потрібно перевірити перед покупкою бу iPhone

Перед тим як ви оплатите свою покупку в магазині, детально огляньте телефон, наголосивши на наступних параметрах

Перевірте корпус та екран
На екрані та корпусі айфона не повинно бути відчутних подряпин та тріщин. Наявність даних дефектів свідчить про недбале ставлення до гаджета, яке не тільки псує зовнішній вигляд телефону. Але може викликати проблеми у використанні.
Якщо на телефоні встановлено захисне скло, плівки, чохли - попросіть продавця зняти їх, оскільки вони можуть приховувати дефекти.

Приділіть особливу увагу дисплею iPhone. Увімкніть максимальну яскравість на телефоні та переконайтеся, що екран та підсвічування. Перевірте роботу сенсора, відгукнувшись на ваші торкання.
Якщо з'явилися сумніви щодо якості дисплея, відмовтеся від покупки. Так як ремонт дисплея айфону дорогий.

Зверніть увагу на болти у нижній частині корпусу. Якщо на болтах є вм'ятини, подряпини або іншого ушкодження це ознака розтину корпусу айфона. Варто згадати про те, що немає необхідності розкривати телефон якщо з ним все гаразд. Будь-які ознаки розтину свідчать про те, що гаджет ремонтувався.

Перевірте камеру
Подивіться на лінзи камери, якщо в них помічені частинки пилу, це вірна ознака того, що телефон розбирався. Якщо з лінзами все гаразд, зробіть кілька тестових фото на фронтальну та основну камери, зніміть відео. Вивчіть отримані знімки, якщо колірна гама знімка значно відрізняється від кольору/світла приміщення, в якому ви робили фото. Це може свідчити про пошкодження камери.

Перевірте модель
Порівняйте модель, серію, imei телефону з даними на коробці. Вони мають бути ідентичними. Якщо дані не співпадають, значить ця коробка та комплект не від цього телефону.

Перевірте попадання води в айфон
Починаючи з 5 моделі айфона у всіх гаджетах у слоті для SIM карти встановлено датчик попадання рідини всередину. Дістаньте слот і посвітіть ліхтариком усередину. Якщо ви побачили сріблястий або білий колір, можете бути спокійними. Червоний колір - явна ознака того, що всередину телефону потрапляла вода.

Перевірте Face/Touch ID
Не полінуйтеся додати свій палець або особу та перевірити коректність роботи біометричних датчиків гаджета.
Якщо якийсь датчик не працює або працює некоректно, не варто брати цей телефон. Оскільки усунення цієї поломки передбачає заміну материнської плати телефону.

Перевірте динаміки
Зробіть дзвінок другу і перевірте, чи добре вас чути і чи чуєте ви чітко співрозмовника. Також у такий спосіб ви перевірите, чи не залочений телефон під певного оператора стільникового зв'язку.

Далі перевірте працездатність WI-FI та LTE зв'язку. І насамкінець Bluetooth з'єднання.
Увімкніть пісню або відео на максимальну гучність та послухайте звучання, хрипів, трісків, перешкод бути не повинно!

Перевірте акумулятор
Установки - Акумулятор - Стан акумулятора
Якщо стан акумулятора нижче 80% будьте готові до того, що айфон не триматиме заявлений час заряду для цієї моделі і вам може знадобитися замінити акумулятор на телефоні.

Перевірте зарядний пристрій
Підключіть телефон до зарядного пристрою і переконайтеся, що айфон не тільки заряджається, але й набирає %. Якщо модель айфона підтримує бездротову заряджання, перевірте, чи цей метод заряду телефону працює.

Якщо всі перелічені параметри не виявили жодних проблем. Ви можете розпочати обговорення з продавцем покупки перевіреного Вами iPhone.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт