Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Перелік найбільш поширених поломок макбуков

Перечень наиболее распространенных поломок Макбуков

Рішення Apple MacBook купити в Україні не може бути спонтанним. Кожна людина перед покупкою ретельно обмірковує - чи виправдаються витрати на техніку, як довго вона прослужить. Вибір на користь макбуков від яблучного бренду виправданий їх якістю, надійністю збірки і високим рівнем програмного забезпечення. Однак і з цією технікою можуть трапитися неприємності.
ТОП-5 несправностей ноутбуків Епл
Макбук купити недорого можна. Він розрахований на тривалу, безперебійну роботу і практично не створює свого господаря будь-яких проблем. Але навіть сама надійна техніка іноді виходить з ладу. Перелічимо основні поломки, які можуть виникнути в ноутбуках компанії Apple:
1. Відсутність реакції на натискання кнопки включення. Причини - поломка самої кнопки, відмова блоку живлення, пошкодження або знос акумуляторної батареї, мікропошкодження системної плати.
2. Зниження часу роботи в автономному режимі. Часто бажання купити Макбук Харків виникає завдяки тому, що вони тривалий час можуть працювати без підключення до електромережі. Однак час автономної роботи може знизиться через пошкодження кабелю MagSafe, зносу батареї, поломки зарядного пристрою.
3. Поява білого екрану після включення лептопа. Також може з'являтися повідомлення про помилки. Причини - відмова жорсткого диска, банальне отсоединений, знос або пошкодження шлейфу, поломка відеокарти.
4. Відсутність зображення, поява горизонтальних або вертикальних ліній, артефактів свідчать про поломку відеокарти, відмову системи підсвічування, механічному пошкодженні матриці.
5. Відбувається зависання ноутбука Макбук, Харків купити можна з доставкою за адресою, або його починає «глючити». Причинами виникнення даної несправності можуть бути як апаратні, так і програмні збої - пошкодження жорсткого диска, шкідливі програми, віруси, застаріла версія ПО, недолік вбудованої або оперативної пам'яті.
Деякі проблеми Макбук, ціна Харків залежить від його продуктивності, можна усунути самостійно за умови, що вони відбулися через збої програмного забезпечення і у вас є необхідні навички. У всіх інших випадках вам буде потрібна допомога фахівців. Отримати таку ви можете, відвідавши сервісний центр Iphone в Харкові.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт