Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Чому iphone фотографує в форматі heic?

Зачем нужен формат HEIC в iphone и как его выключить?

Якщо ви зіткнулися з проблемою, при якій Ваші друзі не можуть відкрити фото на ОС android або windows надіслані вами з айфона, тоді ця стаття вирішить проблему!

Навіщо потрібен формат HEIC в iphone

HEIC - це формат, створений для економії пам'яті на вашому iPhone. Якщо звичний і популярний розмір фото jpg займає на телефоні 3 мб, то фото в форматі heic займе всього 1.5 мб, теж стосується і відео. При цьому якість фотографій і відео нічим не відрізняється один від одного.

У парі з таким приємним бонусом, як маленький розмір файлу, йде і його недолік. Фото в форматі heic не зможуть відкрити користувачі OS android або windows. Для того, щоб відкрити надіслані вами фото або відео, необхідно встановити додаткове розширення на пк.

Як вимкнути формат HEIC на айфоне

Якщо ваші друзі не збираються купувати собі iphone, тоді ви можете вимкнути формат heic і повернуться до старого і всім звичного jpg. Щоб вимкнути heic на фото перейдіть в розділ «Налаштування» -> «Камера» -> «Формати». Далі перед вами буде два варіанти:
1. Високоефективний
2. Найбільш сумісний. Встановіть галочку поруч з цим пунктом.

Після такої нескладної настройки ваш iphone буде знімати фото і відео в форматі jpg, який відкриється на будь-якому пристрої.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт