Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Як вибрати iPad за своїми потребами?

Как выбрать iPad по своим потребностям?

Ви задумалися над необхідністю купити iPad в Україні, але губитеся у виборі моделі? Щоб ви залишилися задоволені покупкою, інтернет-магазин MyCube пропонує ознайомитися з основними критеріями, які впливають на вибір.
Які планшети випускає Apple?
На початку 2019 року лінійка планшетів яблучного бренду поповнилася двома новими моделями - iPad mini 5 і iPad Air 3. Компанія анонсувала їх вельми несподівано, адже в березні проходила презентація новинок і дані гаджети не були представлені. В кінці 2018 року бренд випустив оновлені версії - iPad 9.7 і Apple iPad Pro. На сьогодні актуальні 5 моделей iPad, купити дешево які пропонує наш магазин:
· IPad mini 5;
· IPad 9.7 (2018);
· IPad Air 3;
· IPad Pro 12.9;
· IPad Pro 11.
На що звертати увагу при виборі планшета
Перед тим, як Ipad купити в Харкові варто вивчити характеристики кожної лінійки. Однак є три основних критерії, за якими користувачі вибирають планшети:
1. Товщина і розмір гаджета. Які параметри планшета підходять вирішувати тільки вам, адже іноді потрібно пожертвувати функціональністю, віддавши перевагу компактності. Товщина пристроїв теж відрізняється. Найтоншими, що мають товщину 5,9 мм, є Айпад Про 11 і 12,9. Однак вони габаритні через діагоналі дисплея. Тому оптимальним варіантом стане iPad mini 5. Діагональ його дисплея - 7,9 дюймів, товщина - 6,1 мм
2. Характеристики фронтальної і основний камер планшета - основний критерій для багатьох, хто хоче Ipad купити, ціни на які значно можуть відрізнятися в залежності від параметрів камер.
3. Продуктивність - показник, що охоплює безліч факторів: кількість ядер, характеристики процесора, підтримка мобільної мережі та інше.
З останнім критерієм вибору, при бажанні Ipad купити в інтернет магазині, варто бути більш уважним, оскільки саме він в кінцевому підсумку дозволить вам виконувати ті чи інші завдання за допомогою планшета. Крім того, визначити, яка саме продуктивність потрібна саме вам, варто виходячи з вашої мети, що передує рішенням Ipad купити в Харкові. Наприклад, Apple iPad 9.7 (2018) - універсальний гаджет, який підійде практично всім користувачам, а ось iPad Pro 12.9 краще підійде дизайнерам, художникам.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт