Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

iPad або iPhone: особливості підключення до телевізора

iPad или iPhone: особенности подключения к телевизору

Часто у власників айфонів або iPad, купити дешево які пропонує наш магазин, виникає необхідність підключення цих гаджетів до телевізора. Однак не всі знають, як це правильно зробити.
тонкощі підключення
Ні все моделі телевізорів підходять для з'єднання з Iphone Х, купити в Харкові його можна онлайн, або iPad через відсутність певних функцій.
Існує кілька методів, які можна використовувати для підключення гаджетів до телевізора:
1. Wi-Fi. Вимагає установки додаткового софта, скачати який можна в App Store. Необхідно встановити на Айфон X, купити в Харкові такий коштує у перевіреного постачальника, два додатки - Samsung Smart TV Now (дозволить переглядати файли зі смартфона, передавати їх), Samsung SmartView for iPad (потрібно для того, щоб використовувати гаджет в якості пульта управління) . Простий спосіб, що не потребує особливих навичок. Головна умова - підключення техніки в бездротовий інтернет-мережі.
2. USB. Для підключення необхідний USB-шнур. Один його кінець підключається до смартфону, другий - до телевізора. Далі потрібно зайти в налаштування телевізора і вибрати канал прийому даних - USB-порт. Потім включите на Iphone Х, купити недорого в Харкові цей смартфон можна на нашому сайті, відеоролик і насолоджуватися переглядом на великому екрані.
3. HDMI кабель. Для цього способу необхідно один кінець HDMI кабелю увіткнути приєднати до телевізора, а другий до смартфону (за допомогою спеціального перехідника). Потім потрібно вибрати канал прийому даних - HDMI кабель. Запустити ролик.
Існує ще 3 способу підключення айфонів до телевізора за допомогою Apple TV, ChromeCast, DLNA. Останній користується величезною популярністю серед людей, які вирішили купити Iphone Х недорого в Харкові і мають сучасні телевізори. Щоб використовувати DLNA підключення, потрібно:
· Перевірити підключення телефону до інтернет-мережі;
· Завантажити додаток Twonky Beam на смартфон;
· Дочекатися закінчення установки і натиснути на зображення шестерінки;
· У вікні натиснути на «Hide or show ...»;
· Запустити додаток, призначене для відтворення медіатеки на телевізорі;
· Зайти в Twonky Beam і відкрити сторінку з відео;
· Запустити ролик;
· Відкрити бічну панель і вибрати модель телевізора, на якому буде відтворюватися відео.
Підключення iPad, купити в Харкові можна з доставкою за адресою, за допомогою DLNA можливо в онлайн-режимі або офлайн, якщо сам телевізор підтримує DLNA.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт