Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Що впливає на стан акумулятора iPhone

Что влияет на состояние аккумулятора iPhone

Популярні моделі айфонів комплектуються літій-іонними акумуляторами, позбавленими ефекту пам'яті. З огляду на те, що iPhone є досить функціональним гаджетом, природна швидка розрядка батареї може бути наслідком досить інтенсивної експлуатації смартфона. Однак, на стан акумулятора впливають і інші фактори.

фактори впливу

Крім природних причин, на старіння акумуляторної батареї Айфона впливають:

- Температура навколишнього середовища. Оптимальним вважається діапазон від 16 до 22 градусів. Якщо рівень температури виходить за верхню межу, то батарея втрачає свою ємність, а якщо долає нижній, то дуже швидко розряджається. Найбільш руйнівними є різкі і суттєві зміни температурних показників.

- Користування старими версіями ПЗ, без періодичного оновлення. Слід моніторити і зміст і обсяги фонових процесів. Для цього, варто періодично проводити діагностику гаджета, яку в Харкові можна довірити фахівцям компанії КУБ. Вони перевірять не тільки адекватність функціонування ПО, але всю начинку смартфона. Це може допомогти виявити і можливі приховані загрози, ще не проявили себе в повну силу.

- Стан друкованої плати. Її пошкодження викликає проблеми з електроживленням. В цьому випадку, батарея може бути і в хорошому стані, але це теж явний привід для відвідин сервісного центру.

- Проникнення в Айфон вологи, що може привести не тільки до проблем з акумулятором, але і з іншими складовими телефону.

ознаки проблеми

Явними ознаками того, що акумулятор iPhone вимагає заміни, можна назвати:

- Різке відключення смартфона, при рівні заряду в 30-40%. Це часто трапляється при перегляді відео або в процесі гри.

- Падіння рівня зарядки, в момент включення гри, будь-якої програми, відео або просто при включенні гаджета.

- Айфон перестає заряджатися, хоча цілісність порту для адаптера, кабелю і зарядного пристрою, а також контролера харчування, викликає сумнівів.

- Акумулятор починає роздуватися, що вже є свідченням серйозної проблеми. Це говорить про початок в батареї необоротних хімічних процесів, супроводжуваних виділенням газів, які чинять тиск на оболонку акумулятора. Це особливо помітно на задній кришці телефону. Такі процеси можуть призвести до пошкодження та інших компонентів смартфона, з туманною перспективою їх ремонту. Тому, при найменших натяках, на такі прояви, слід відразу звернутися в сервісний центр компанії Куб в Харкові.

Знос акумулятора в айФоні значно звужує його функціональні можливості, якими він так славиться. Тому, не потрібно тягнути з його заміною. До того ж, крім відновлення повноцінної працездатності гаджета, це дозволить попередити несподіване виникнення багатьох інших проблем, що тягнуть за собою чималі витрати на ремонт улюбленого смартфона.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт