Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Заміна скла iphone

Замена разбитого экрана iphone Харьков. Замена дисплея айфона Харьков

До останнього ходити з розбитим екраном айфона, обіцяти собі зробити, і все відкладати цю процедуру на невизначений термін. Вам знайома така ситуація? Пропонуємо нарешті виправити ситуацію скориставшись популярною послугою в нашому сервісному центрі - заміна скла айфон Харків.

Ремонт iPhone від нашого сервісного центру - це гарантія відновлення функціональності і працездатності в повному обсязі. Ми застосовуємо виключно оригінальні комплектуючі для забезпечення максимальної надійності техніки.

Ви можете запитати: про які оригінальні комплектуючі йдеться якщо Apple не випускає запчастини? І матимете рацію, але з одним недоліком. З появою такої популярної проблеми як розбитий екран айфона з'явилися і компанії, які надають оригінальні запчастини (наближені до оригіналу) хорошої якості. Такі запчастини дозволяють замінити розбитий екран iphone в Харкові за доступною ціною і далі насолоджуватися використанням свого телефону.

На прикладі iphone 11 pro max ми хочемо показати які бувають види поломок екрану iphone

Заміна розбитого екрану iphone Харків

У разі якщо ви випадково розбили екран айфона або на ньому після падіння утворилася тріщина - заміна скла iphone буде вірним рішенням даної проблеми. Нижче наведені приклади розбитого екрану iphone при якому проводитися тільки заміна скла

Заміна дисплея айфона Харків

Бувають випадки коли потрібна заміна дисплея в айфон - ви випадково наступили або сіли на телефон. Нижче наведені приклади зіпсованого екрану iphone при якому проводитися заміна дисплейного модуля. Найчастіше наведені ніжи проблеми з'являються від удару або сильного натискання на екран. При такій проблемі заміна скла не допоможе

Чому вам варто довірити лагодження iphone нашому центру?
Протягом 5 років ми надаємо професійні послуги в сфері обслуговування і усунення поломок iPhone, iPad, MacBook або iMac від компанії Apple. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісне і сучасне професійне обладнання, а також витратні матеріали оригінального виробництва.
Гарантія нашої високої кваліфікації - десятки вдячних відгуків від клієнтів, які рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт