Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

MacBook: способи збільшити час роботи в автономному режимі

MacBook: способы увеличить время работы в автономном режиме

Батарея Apple MacBook, купити в Україні який може кожен бажаючий, тримає досить тривалий час. Однак по закінченню декількох годин вона все ж втратить значну частину заряду. Проте деякі невеликі хитрощі допоможуть продовжити роботу гаджета в автономному режимі.
ТОП-7 фішок для збільшення роботи в автономному режимі
Макбук купити недорого можна в нашому інтернет-магазині, а цей невеликий список способів, допоможе збільшити час його роботи без підключення до мережі:
1. Зменшення яскравості екрану. Перейдіть в налаштування, виберіть вкладку «Дисплей», перемістіть повзунок вліво. Також необхідно зняти прапорець «Автоматична настройка яскравості».
2. Відключення Wi-Fi і Bluetooth. Варто відключити ці функції, якщо для вашої роботи в даний момент в них немає необхідності.
3. Процедура відключення периферійних пристроїв, підключених за допомогою USB-кабелю до Макбук, купити в Харкові його можна з доставкою за адресою.
4. Відключення підсвічування клавіатури. Якщо ви працюєте вдень або при хорошому кімнатному освітленні, дана функція вам не потрібна.
5. Інвертування квітів. Функція, розроблена для людей з поганим зором, бажаючих купити Макбук, ціна якого може варіюватися в залежності від моделі, передбачає зміну кольорів для збільшення контрастності.
6. Відключення геолокації. Це дозволить зняти значне навантаження з батареї вашого MacBook. Відключити її слід як на самому лептопі, так і в деяких, встановлених на нього, додатках.
7. Закриття фонових додатків. Кращий спосіб видалити софти, «пожирають» заряд батареї, це запустити програму CleanMyMac 3. Завантажити його можна безкоштовно, а потім з його допомогою видалити з макбуков непотрібні вам програми.
Погодьтеся, всі перераховані способи продовжити роботу лептопа в автономному режимі не вимагають значних жертв. Однак здатні значно вплинути на темп розрядки батареї.
Макбук купити в Харкові за доступною ціною пропонує наш сайт.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт