Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

New оновлення macOS BIG SUR

Обновление macOS BIG SUR: стоит ли обновлять? Новый интерфейс в BIG SUR

12 листопада користувачам MacBook і iMac була запропонована нова версія macOS Big Sur. Що нас чекає і чи варто встановлювати macOS Big Sur?

Оновлення macOS BIG SUR

Перше і найголовніше, що кидається в очі після оновлення це дизайн. У новому оновленні macOS Big Sur забудьте про гострі кути, яких раніше ми навіть не помічали. Тепер абсолютно все буде закруглене. Закруглені рамки, новий вид бічного меню, вікно попередження тепер виглядає зовсім інакше

Зручно? Незвично, і це факт. Особливо згладжені кути значків, вікон та іншого, до яких однозначно потрібно звикнути.

Новий Dock

Самі розробники стверджують, що з новим дизайном доступ до додатків стане простіше і швидше. Що ж стосується закруглених значків, то в такий спосіб компанія показує свою індивідуальність і однаковість.

Центр керування

А ось бічна панель інструментів радує. У кого немає touch bar і регулювання гучності/яскравості раніше проходила натисканням на кілька клавіш. Тепер всі функції, а саме: гучність/яскравість, wi-fi, Bluetooth, AirDrop, повтор екрану, режим «не турбувати», яскравість клавіш можна регулювати в одній вкладці. Ах так, ще й музика регулюється з цієї ж панелі. Зручно, однако!

Також ви самостійно можете налаштувати елементи управління і перетягувати в рядок меню ті функції, доступ до яких ви хочете мати в одне натискання.

Абсолютно новий Safari

Компанія заявляє про більш зручне використання safari на всіх пристроях Apple. Також було заявлено про найбільше оновлення за всю історію: нові можливості налаштування, поліпшення продуктивності і автономної роботи. Ну і звичайно вдосконалена функція захисту даних споживача.

Стартова сторінка

Тепер Ви повністю контролюєте дизайн початкової сторінки Safari: від можливості змінювати фонове зображення, до регулювання вкладок, обраного і інших зручностей. Серед них так само є пропозиції Siri і звіт про конфіденційність.

Розширення Safari

Розширення Safari покращують можливості браузера: вони блокують рекламу, знаходять найвигідніші ціни та пропозиції, зберігають веб-сторінки для читання в автономному режимі і тд. З Safari 14 і macOS Big Sur з'явилося ще більше розширень, якими ви керуєте самостійно, призначаючи на яких сайтах вони матимуть доступ і як довго. Щоб побачити доступні розширення, натисніть на Safari у верхньому меню, виберіть «Розширення Safari» і завантажте всі необхідні зі списку.

 

Дизайн вкладок

Компактний дизайн і попередній перегляд сторінки дозволяє більш швидко знаходити потрібні сторінки якщо ви працюєте відразу з декількома вкладками.

Переклад сторінок

Ця функція знаходиться в розробці і представлена ​​для бета версії. Завдяки одному кліку мишкою ви можете переводити відразу всю веб сторінку з 7 мов.

Контроль паролів

Safari буде повідомляти про всі збережені паролі, які були зламані в результаті витоку даних, і допомагати їх оновити.

Продуктивність

Заявлені + 50% змушують задуматися перейти в safari забувши про братика Chrome. Компанія заявляє, що зробила найшвидший настільний браузер ще швидше (куди вже) виявляється є куди. На 50% швидше при завантаженні часто відвідуваних веб-сайтів, ніж Chrome

Енергоефективність

Роби більше без підзарядки! Знову-таки розробники стверджують, що у них найкраща енергоефективність ніж у будь-якого іншого браузера. До 1,5 годин більше потокового відео і до 1 години більше перегляду в порівнянні з Chrome і Firefox

Повідомлення на Mac

Тепер є всі інструменти для зручного спілкування з користувачами, управлінням бесідами і іншим функціоналом.

Також користувачі нового macOC Big Sur мають можливість закріплювати найважливіші діалоги, які будуть синхронізуватися на всіх пристроях Apple. Вбудовані відповіді не новина, ними ми вже давно користуємося в viber, telegram і навіть Instagram. Ну, а тепер ще й в «Повідомленнях» на Mac у користувачів буде така можливість.

Сюди ж можна віднести можливість редагувати memoji прямо на Mac і миттєво відправляти їх своїм співрозмовникам.

І ще трохи про можливості macOC Big Sur

*всі фото наведені в статті надані компанією Apple

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт