Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

AirPods нового покоління

AirPods нового поколения 2021

Нові AirPods третього покоління в новому дизайні з підтримкою технології просторового аудіо та передовими можливостями. Нові AirPods поєднують потужність чіпа H1 з можливостями акустичної системи Apple, а технології обчислювального аудіо дозволяють отримати чудовий звук за допомогою адаптивного еквалайзера.

Абсолютно новий дизайн

Нові AirPods оптимізованої форми стали легшими і тепер ще зручніше сидять у вусі, спрямовуючи звук прямо в слуховий канал. Ніжка стала коротшою і витонченішою, ніж у AirPods попереднього покоління, і в неї вбудований такий самий датчик натискання для управління відтворенням, що і на AirPods Pro. Нові AirPods стійкі до впливу поту та води: як навушники, так і зарядний футляр мають рейтинг IPX4.

Потужні можливості аудіо

AirPods (3-го покоління) забезпечують фірмовий чудовий звук AirPods. Спеціальний підсилювач із широким динамічним діапазоном дозволяє відтворювати глибокі насичені баси та кришталево чисті високі ноти. Мікрофон закритий акустичною сіткою, яка приглушує шум вітру та забезпечує чітке звучання голосу під час дзвінка. AirPods також використовують кодек AAC‑ELD для передачі звуку у високій якості Full HD, тому голос під час дзвінків FaceTime звучить чітко та природно.

Магія AirPods

AirPods налаштовуються в один дотик і автоматично підключаються до всіх інших пристроїв Apple, тому користувачі зможуть легко слухати музику цілий день. Новий датчик розпізнає дотик до шкіри і визначає, чи AirPods у вусі користувача або, наприклад, у кишені чи столі. Коли користувач знімає навушники, відтворення зупиняється. Спрямовані мікрофони блокують зовнішні шуми та фокусуються на голосі користувача, щоб його мова звучала максимально чітко. А ще навушниками зручно керувати навіть тоді, коли руки зайняті, достатньо сказати: «Привіт, Siri» і віддати команду

Час роботи без підзарядки довше

AirPods (3-го покоління) працюють без підзарядки на годину довше в порівнянні з моделями попереднього покоління: до шести годин у режимі прослуховування, до чотирьох у режимі розмови. Усього п'яти хвилин заряджання достатньо, щоб акумулятор працював ще годину. А із зарядним футляром, який забезпечує чотири повні цикли зарядки, навушники пропрацюють до 30 годин у режимі прослуховування.

Тепер AirPods також стали частиною екосистеми MagSafe – їх зручно заряджати без дротів.

Ціна

Нові AirPods (3-го покоління) можна придбати за ціною від ≈ 235$

Інформація взята з офіційного сайту компанії Apple
Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт