Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

IOS 15

Новая IOS 15: чего ожидать этой осенью владельцам iphone?

 

Здавалося б, що ще можна придумати такого, від чого б користувачі iphone приходили в захват і ще з більшою силою закохувалися в свій гаджет. І все таки розробники вміють завойовувати серця своїх споживачів. З новою ios 15 використовувати айфон стане ще цікавіше і зручніше. Ми розповімо лише про найцікавіші функції (на наш погляд), які варто з нетерпінням очікувати.

Більш природне спілкування по FaceTime і спільна робота завдяки SharePlay

FaceTime дозволяє швидко зв'язатися з дорогими людьми, а в iOS 15 спілкування з рідними і друзями стане ще більш природним. Завдяки технології просторового аудіо здається, що голоси учасників дзвінка FaceTime звучать з тієї частини екрану, де знаходиться їх зображення. А нові режими мікрофона дозволяють відокремити голос користувача від фонових шумів. Надихнувшись чудовими портретами на iPhone, компанія додала режим «Портрет» в FaceTime. Він призначений для відеодзвінків і розмиває фон, щоб в центрі уваги опинився співрозмовник. А новий режим «Сітка» для групових викликів FaceTime дозволяє бачити всіх учасників дзвінка одночасно.

До того ж тепер користувачі зможуть прямо під час розмови по FaceTime ділитися враженнями з друзями, використовуючи функцію SharePlay. Наприклад, можна буде разом слухати музику з Apple Music, синхронно дивитися фільми і серіали або ділитися своїм екраном, щоб разом переглядати додатки. Функція SharePlay доступна на iPhone, iPad і Mac, а завдяки спільним елементів керування відтворенням будь-який учасник сеансу SharePlay зможе включати, призупиняти або перемотувати проглядається контент. Функція SharePlay сумісна навіть з Apple TV, тому користувачі можуть разом дивитися фільми або серіали на великому екрані по FaceTime, а SharePlay синхронізує відтворення для всіх учасників. Disney +, ESPN +, HBO Max, Hulu, MasterClass, Paramount +, Pluto TV, TikTok, Twitch і багато інших сервісів вже інтегрують SharePlay в свої додатки, створюючи абсолютно нові можливості для спілкування.

Дзвінки FaceTime більше не обмежені пристроями Apple. Тепер на iPhone, iPad або Mac можна створити посилання і переслати її через Повідомлення, Календар, електронну пошту або стороннє додаток, щоб кожна людина могла приєднатися до дзвінка FaceTime, використовуючи веб-браузер на пристрої під управлінням Android або Windows. Крім того, веб-дзвінки FaceTime захищені наскрізним шифруванням, тому про безпеку даних можна не турбуватися.

Інструменти, які допоможуть сфокусуватися

iOS 15 пропонує потужні інструменти, які допомагають користувачам зосередитися і менше відволікатися. Фокусування - це нова функція, яка відфільтровує повідомлення і додатки з урахуванням того, на чому користувач хоче зосередитися в даний момент. Покупці можуть налаштувати пристрій так, щоб воно допомагало їм сконцентруватися на поточних справах. Для цього можна створити для користувача Фокусування або вибрати один з готових варіантів. Ця функція використовує вбудовані інтелектуальні можливості, щоб визначати, яким людям і додатків в даний момент можна турбувати користувача, а яким - ні. Фокусування враховує звички користувача - наприклад, о котрій годині він працює, а коли лягає спати. Якщо Фокусування налаштоване на одному пристрої Apple, ці настройки автоматично переносяться на всі інші пристрої Apple, що належать користувачеві. Користувачі можуть збирати на окремих сторінках головного екрану програми та віджети, необхідні для тієї чи іншої справи. Так вони зможуть менше відволікатися, а все, що потрібно для роботи, буде під рукою. Коли Фокусування блокує надходять повідомлення, їх статус автоматично відображається в повідомленнях відправника, показуючи, що користувач в даний момент недоступний.

Нові можливості сповіщення

Дизайн сповіщеннях змінився: з'явилася можливість додавати фото контактів для людей, а значки додатків стали більшими, щоб їх було простіше дізнатися. Щоб менше відволікати користувача, нова зведення повідомлень збирає нетермінові повідомлення і доставляє їх в більш зручний час, наприклад вранці або ввечері. Вбудовані інтелектуальні функції дозволяють упорядкувати повідомлення за пріоритетністю вивести в верхні рядки списку найбільш важливі, з урахуванням того, з якими додатками працює користувач. Термінові повідомлення доставляються негайно, так що можна не побоюватися, що важлива листування потрапить в зведення. Крім того, можна тимчасово відключити звук повідомлень для будь-якої програми або бесіди на найближчу годину або день.

Вивчайте світ з Картами Apple

Apple прагне скласти кращу в світі карту, і Карти в iOS 15 наблизилися до цієї мети завдяки новим способам підбору маршрутів та подання інформації. На картах міст тепер набагато детальніше відображаються райони, комерційні квартали, височини і окремі будівлі, додані нові кольори і позначки доріг, індивідуальні значки пам'яток і новий нічний режим з місячним освітленням. Тепер ви будете бачити світ через Карти зовсім інакше.

Досить прокласти маршрут за допомогою iPhone або CarPlay, і Карти запропонують тривимірну схему міських доріг з додатковою інформацією, яка допоможе користувачеві розібратися, з якою смуги можна повертати, на яких дорогах є розділова смуга, де прокладені велосипедні доріжки, а де є пішохідні переходи. А тим, хто користується громадським транспортом, буде простіше знайти найближчі зупинки і відзначити улюбленими маршрутами. Карти автоматично відслідковують рух по вибраному маршруту і заздалегідь попереджають, на якій зупинці виходити. Стежити за маршрутом можна також на Apple Watch. З iOS 15 користувачам досить підняти iPhone і тримати його перед собою, щоб Карти точно визначили місце розташування, проклали маршрут і показали його в доповненої реальності з усіма подробицями.

Оновлені додатки «Погода»

У додатку «Погода» з'явилося більше варіантів графічного представлення даних, повноекранні карти і динамічні варіанти оформлення, які змінюються в залежності від погодних умов. Чудово оформлені анімовані фони точніше відображають положення сонця і опади, а повідомлення підказують, коли почнеться або закінчиться сніг або дощ

Вся інформація та медіа матеріали взяті з офіційного джерела apple
Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт