Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Новий MacBook Pro з чипами M1 Pro и M1 Max

Новый MacBook Pro с чипами M1 Pro и M1 Max

18 жовтня 2021 року, компанія Apple представила радикально оновлений MacBook Pro. Він оснащується абсолютно новими чіпами M1 Pro і M1 Max - першими чіпами для професійної роботи, створеними спеціально для Mac. Нові MacBook Pro представлені в двох розмірах: 14 дюймів і 16 дюймів. Обидві моделі відрізняють безпрецедентна продуктивність і вражаючі можливості машинного навчання і обробки графіки як при підключенні до мережі, так і в автономному режимі - причому час їх роботи без підзарядки дійсно вражає. Вони справляються з такими завданнями, які колись були просто немислимі для ноутбуків.

Заманливо, правда? Розберемо докладніше характеристики нового MacBook Pro.

Новий MacBook Pro з чіпами M1 Pro і M1 Max

Чіпи

У максимальній конфігурації чіп M1 Pro оснащений потужним центральним процесором до 10 ядер з вісьмома ядрами продуктивності і двома ядрами ефективності, а також графічним процесором до 16 ядер. Завдяки цьому продуктивність M1 Pro до 70% вище, ніж у чіпа M1, а за швидкістю обробки графіки він може перевершувати M1 в два рази. Пропускна здатність пам'яті чіпа M1 Pro становить до 200 ГБ / с, що майже в три рази перевищує аналогічний показник для чіпа M1, і в ньому може бути встановлено до 32 ГБ високошвидкісної об'єднаної пам'яті. В M1 Pro також вбудований медіапроцесор з прискорювачем для підтримки ProRes, який забезпечує вражаюче швидку і ефективну обробку відеоконтенту на професійному рівні.

M1 Max, наймогутніший чіп, який використовується на ноутбуках Mac лінійки Pro, має ще більш вражаючими характеристиками, ніж M1 Pro, здатний здивувати своєю продуктивністю. У M1 Max такий же 10-ядерний центральний процесор, що і у M1 Pro, але число ядер в графічному процесорі в два рази більше - до 32. Це забезпечує до 4 разів вищу продуктивність при обробці графіки, ніж у чіпа M1. Пропускна здатність пам'яті чіпа M1 Max досягає 400 ГБ / с - в два рази вище, ніж у M1 Pro, і майже в 6 разів вище, ніж у M1. А обсяг високошвидкісний об'єднаної пам'яті M1 Max в максимальній конфігурації становитиме 64 ГБ. Навіть новітні ноутбуки інших виробників оснащуються не більше 16 ГБ відеопам'яті. А з таким величезним обсягом пам'яті професіоналам відкриваються можливості, раніше немислимі при роботі на ноутбуці. 3D-дизайнери можуть легко використовувати найскладнішу геометрію і текстури, створюючи сцени, які на професійних ноутбуках інших виробників не вийде навіть открить.1 В M1 Max також вбудований покращений медіапроцесор з двома прискорювачами ProRes для максимально ефективної обробки безлічі відеопотоків. Він дозволяє редагувати до 30 потоків відео ProRes 4K або до 7 потоків відео ProRes 8K в Final Cut Pro - більше, ніж підтримує 28-ядерний Mac Pro з платою Afterburner. І, вперше на Mac, у режисерів відеомонтажу з'явилася можливість виконувати корекцію в HDR-відео ProRes 4444 8K без підключення до джерела живлення. Це означає, що тепер можна продовжувати роботу, навіть перебуваючи далеко від студії.

Акумулятор

З MacBook Pro можна працювати над складними професійними проектами так само ефективно, як і виконувати повсякденні завдання - потужності вистачить на все. При цьому неважливо, чи підключено пристрій до джерела живлення: завдяки безпрецедентно довгого часу роботи без підзарядки користувачі зможуть зробити більше, навіть перебуваючи поза офісом або студії. На відміну від багатьох професійних ноутбуків, продуктивність яких знижується при роботі від акумулятора, MacBook Pro працює в автономному режимі з тієї ж продуктивністю, що і при підключенні до електромережі. Безпрецедентне поєднання потужності, високої продуктивності при роботі від акумулятора і довгого часу роботи без підзарядки відрізняє MacBook Pro від всіх інших ноутбуків.

Дизайн

Дизайн нових моделей MacBook Pro 14 і 16 дюймів - це не тільки стильне, але і раціональне рішення, розроблене з урахуванням високих вимог до продуктивності. Нова конструкція алюмінієвого корпусу MacBook Pro дозволила оптимізувати використання внутрішнього простору, щоб зробити пристрій більш потужним і функціональним. Корпус ідеально підігнаний під контури передової системи охолодження, яка пропускає через внутрішній простір на 50% більше повітря, ніж у моделей попереднього покоління, навіть коли вентилятор працює з низькою швидкістю. Завдяки такому пристрою системи охолодження MacBook Pro стабільно працює з високою потужністю, але при цьому не шумить і не гріється. А оскільки чіпи виробництва Apple працюють дуже ефективно, при виконанні більшості повсякденних завдань охолодження не потрібно і вентилятори навіть не включаються

Клавіатура

Новий MacBook Pro оснащений клавіатурою Magic Keyboard. Вона розміщена в рамці з подвійним анодуванням, чорний колір якої красиво контрастує з підсвічуванням позначень на клавішах. Ряд фізичних функціональних клавіш, що включає ширшу клавішу Escape, прийшов на зміну панелі Touch Bar - з ним повертається приємне тактильне відчуття від роботи на механічній клавіатурі, яке люблять багато досвідчених користувачів. Нова клавіатура доповнена передовим для галузі трекпедом Force Touch, ідеальним для роботи в професійних додатках.

Дисплей

MacBook Pro вперше оснащується приголомшливим дисплеєм Liquid Retina XDR. У ньому використовується технологія підсвічування mini-LED, раніше представлена ​​на iPad Pro, яка забезпечує постійну яскравість 1000 кд / м² на всій площі екрану, яскравість 1600 кд / м² в піковому режимі і контрастність 1 000 000: 1.

Площа екрана обох нових моделей збільшена в порівнянні з попереднім поколінням пристроїв. Так, у моделі 16 дюймів діагональ екрану складає 16,2 дюйма6, і в ньому використовується 7,7 мільйона пікселів - більше, ніж на будь-якому іншому ноутбуці Mac. Екран моделі 14 дюймів має корисну площу 14,2 дюйма7, а загальне число пікселів в ньому становить 5,9 мільйона - це більше, ніж у попередньої моделі MacBook Pro 16 дюймів. У дисплея більш тонка рамка, і він обтікає камеру, що створює більше місця для перегляду контенту. Новий дисплей забезпечує кінематографічну якість зображення в будь-яких ситуаціях, від перегляду фільму до складної обробки відео з роздільною здатністю 8K.

Турбота про природу

Новий MacBook Pro - це ще один крок вперед щодо захисту природних ресурсів. Для його корпуса використовується виключно перероблений алюміній. Для пайки материнської плати застосовується тільки перероблене олово. І це перший ноутбук Mac, в якому у всіх магнітах використані тільки перероблені рідкоземельні елементи. В обох моделях для виробництва семи компонентів використовується не менше 35% переробленого пластику. А вся целюлоза, яка використовується в упаковці, надходить або з вторинної переробки, або з раціонально керованих лісових господарств. У MacBook Pro як і раніше відсутні шкідливі речовини, і тепер ще більше енергії для його виробництва надходить з поновлюваних джерел. Крім того, він відповідає високим стандартам енергоефективності, прийнятим в Apple.


Компанія Apple вже домоглася вуглецевої нейтральності своїх об'єктів в різних країнах світу, а до 2030 року планує забезпечити нульовий вплив на клімат у всіх аспектах діяльності, включаючи ланцюжок поставок і життєвий цикл продуктів. Це означає, що кожен пристрій, яке продає Apple, має стати повністю вуглецево нейтральною: від етапу вибору матеріалів, виробництва компонентів, складання, перевезення, використання та зарядки до утилізації та переробки.

Ціна

Новий MacBook Pro 14 дюймів можна придбати за ціною від ≈ 2670 $. MacBook Pro 16 дюймів доступний за ціною від ≈ 3305 $

Інформація взята з офіційного сайту компанії Apple
Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт