Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

ТОП корисних програм для iPhone

TOП полезных приложений для iPhone

Зустрічають за моделлю iPhone, а проводять за додатками. Насправді, переглянувши програми на телефоні, можна зрозуміти чим займається власник, яким віддає перевагу розвагам, чи має транспортний засіб або якісь додаткові девайси на кшталт apple home, watch і тд. У цій статті ми поділимося з вами насправді корисними та цікавими додатками, які спрощують життя

TOП корисних додатків для iPhone

Canva - безкоштовна програма для створення презентацій, портфоліо, візиток логотипів, банерів, красивих постів та історій у соціальні мережі.

Pinterset - якщо ви естет, тоді ця програма вам дуже сподобається. Адже в ній ви зможете знаходити натхнення, зберігати фото, що сподобалися, створювати свої дошки приємно проводячи час.

InShot - про цю програму знають усі. Безкоштовний фото/відео редактор з великою кількістю функцій. Важко знайти аналог цьому додатку.

Дія – всі ваші документи в одному додатку. Навіть якщо ви забули вдома посвідчення водія, ви можете просто скористатися документами в додатку. Вони мають таку ж силу, як пластикова або паперова версія вашого документа.

Ще однією зручною функцією стала можливість додати covid сертифікат. Тепер ви легко зможете їздити в міському транспорті, відвідувати заклади харчування і не носити з собою паперову версію.

На даний момент в Дію ви можете додати:

  • водійське посвідчення
  • тех.паспорт
  • страховку
  • іін
  • закордонний паспорт
  • паспорт громадянина України (нового зразка)
  • свідоцтво про народження дитини
  • сovid - сертифікат
  • сovid - сертифікат вашої дитини/дітей

Getcontact - корисна програма перевірки мобільного номера. Щодня в новинах з'являється все більше повідомлень про те, що шахраї обманним шляхом зняли кошти з банківської картки. Так ось за допомогою такої програми ви зможете перевірити підозрілий номер і переглянути, чи інші користувачі не залишили негативний коментар.

Нова пошта – відстежуйте, створюйте свої посилки не виходячи з дому. За допомогою програми ви можете не тільки відстежити місцезнаходження вашої посилки, але й викликати кур'єра який оформить відправлення посилки або доставить вашу довгоочікувану посилку до дверей вашого будинку.

Snapseed - зручний та безкоштовний додаток для редагування фотографій.

Motivation - безкоштовна програма з мотиваційними цитатами, які ви можете додати на головний екран телефону у вигляді віджету. Щоразу вмикаючи телефон вас надихатиме і підтримуватиме розумна цитата.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт