Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

ТОП додатків 2020 року

ТОП приложений 2020 года по версии Apple

Компанія Apple назвала 10 додатків, якими користувалися найчастіше. Хочете дізнатися без яких додатків люди не змогли обійтися в 2020 році?

ZOOM

Лідер списку з найвищим рейтингом скачування - безкоштовний сервіс для відео дзвінків ZOOM. Вперше він зайняв найвищу позицію і послужив цьому карантин. Завдяки цьому сервісу діти зідзвонювалися з учителями, студенти дивилися лекції викладачів, роботодавці контролювали виконання робіт від своїх підопічних. Інтернет облетіло багато смішних відео, як студенти і діти примудрялися спати або грати в приставку, в той час як на екрані відео дзвінка була картинка сидячої людини.

TikTok

Покажіть нам ту людину, у якої в телефоні не знайдеш Tik Tok? Можливо, ви саме ця людина. Чого не скажеш про інших користувачів, адже Tik Tok посів друге місце за популярністю в AppStore. Додаток користується своєю популярністю завдяки коротким відео роликам з різного роду обробкою: музика, смайли, маски і інші ефекти. Але, Tik Tok підходить далеко не всій аудиторії. Його активними користувачами вважаються діти у віці від 10 років. Підлітки у віці від 12 до 16 років. І молоді люди з 17 до 24-27 років.

Disney +

Стрімінговий сервіс, що входить в сегмент Disney's Media and Entertainment Distribution, в який входять фільми і шоу по франшизам Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic і інші посів третє місце в списку популярних додатків 2020 року. Крім того, Disney + є ексклюзивною майданчиком для показу новинок Walt Disney Studios. Чекаємо, коли він з'явиться в Україні, сподіваємося це буде найближчим часом.

Youtube

Куди ж без нього. Дивно те що ютуб в минулому 2019 році зайняв перші позиції поряд з Інстаграм. У 2020 він поступився місцем більш затребуваним додаткам. І все ж незважаючи на позицію в рейтингу поки youtube залишається зручним і затребуваним.

Instagram

Якщо ви знаєте хто така @sofia_stuzhuk або @alana_venum тоді вас можна назвати активним користувачем інстаграм який посів 5 місце. Безумовно, це додаток залишиться популярним ще довгий час. Адже з нього зручно дивитися за життям друзів і інших блогерів. І іноді викладати свої фото з відпочинку щоб не відставати від інших)

До речі, підпишіться на нашу сторінку щоб бути в курсі всіх аукціонних цін на iphone @mycube_iphone

Facebook

Найбільша соціальна мережа в світі зайняла 6 місце. Число активних користувачів налічує 1 мільярд. Ви знали, що за весь період існування Фейсбук, його багато разів намагалися викупити найбільші корпорації: Microsoft, Google, Yahoo. Однак Цукерберг пропонував таку вартість, що у покупців різко пропадало бажання купувати наддорогу мережу

Snapchat

Чи знали 3 студента навчаючись в Стенфордському університеті що створять у 2011 році додаток, яке буде популярно і займе 7 місце в списку топ додатків 2020 року? Snapchat - це мобільний додаток обміну повідомленнями з прикріпленими фото і відео. Створено Еваном Шпігелем, Боббі Мерфі і Реджі Брауном. Спробуйте на дозвіллі

Messenger

Пов'язаний з Фейсбук месенджер зайняв 8 позицію в рейтингу. Чому 8? Швидше за все через більш зручних і швидких месенджерів використання яких приносить більше задоволення. До того ж не всім подобається завантажувати додатковий додаток, яке займає місце на телефоні і витрачає заряд батареї. Куди зручніше використовувати інстаграм і як соціальну мережу і як месенджер для спілкування або ж телеграм/viber

Gmail

Як ZOOM так і GMAIL стали популярні в 2020 році завдяки карантину і його обмеженням, які посприяли зростанню використання додатка, який зайняв 9 місце. Gmail став поштовим голубом який у 2020 році доставляв мільйони листів роботодавцям, вчителям і родичам.

CashApp

Мобільний платіжний сервіс, розроблений Square, Inc., що дозволяє користувачам переказувати гроші один одному за допомогою програми для мобільного телефону завершує список зайнявши 10 місце. Станом на 18 лютого 2018 року в сервісі було зареєстровано 7 млн ​​активних користувачів. В Україні дана платіжна система не настільки популярна

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт