Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Чому варто використовувати тільки оригінальну зарядку iPhone

Почему стоит использовать только оригинальную зарядку iPhone

Експлуатація «яблучних» смартфонів вимагає частої зарядки. Однак, причина не в малій ємності батареї. З цим у Айфона все в повному порядку. Просто його вельми широкі функціональні можливості, практично не залишають часу на перерву, що дозволяє розтягнути один заряд акумулятора на тривалий час. Так що, включати зарядку гаджета в розетку доводиться не рідко.

Оригінальна зарядка для iPhone

Не так давно, відбувся загальний світова уніфікація аксесуарів для електронних комунікаторів, що дозволяє комутувати і синхронізувати їх, за допомогою USB-портів.

Компанія Apple не залишилася осторонь від глобального процесу, почавши комплектувати свою продукцію власним оригінальним кабелем для USB інтерфейсу, що дозволяє виконувати комутацію будь-яких пристроїв американського бренду. Він використовується і з оригінальним мережевим адаптером, що дозволяє заряджати iPhone, iPad або iPod. При цьому, зарядки останніх моделей айфонів можуть цілком успішно працювати і з більш ранніми моделями.

Оригінальна зарядка для iPhone характеризується:

- 30-піновим роз'ємами.

- Оптимальною довжиною кабелю, що забезпечує безпроблемне підключення гаджета до джерела живлення в любомте.

- Здатністю до передачі необхідного напруги в 5 вольт, при силі струму в 1 ампер.

переваги оригіналу

Унаслідок частого застосування, оригінальні айфоновскіе адаптери можуть виходити з ладу, і власники «яблучних» смартфонів починають користуватися зарядками і шнурами від пристроїв інших виробників, чого не варто робити ні за яких умов. Краще не ризикувати і купити новий оригінальний адаптер в онлайн-магазині КУБ. iPhone не відрізняється демократичною ціною і розрахований на досить тривале використання, а застосування сторонніх зарядок може привести до дуже серйозних проблем у телефону.

Вся справа в тому, що зарядка для Айфона розроблялася безпосередньо під нього, з урахуванням всіх характеристик і особливостей гаджета, в більшості випадків, відмінних від властивостей виробів інших виробників.

Оригінальна ж зарядний пристрій, і шнур до нього, забезпечує:

- Досить швидку зарядку акумулятора.

- Плавне вирівнювання напруги, сили струму і температури, за допомогою вбудованих PMIC-контролерів, не дозволяючи їх параметрам подолати допустимі межі. Перевищення дозволеного рівня напруги навіть на 4% викликає істотний нагрів батареї, що приводить до втрати ємності і виходу її з ладу.

- Повну безпеку користувача, підтверджену численними випробуваннями.

- Істотне зниження інтенсивності електромагнітного поля, за допомогою спеціальної ізоляції шнура.

- Гранично коректну передачу даних, між гаджетами, не виказуючи помилки, що особливо важливо, наприклад, при завантаженні поновлення iOS.

Крім того, оригінальний адаптер виділяється надійної цільної конструкцією, переконливою міцністю металевих конекторів і високою якістю полімерного покриття.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт