Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Дані вашого iphone будуть видалені через...

Стирание данных iphone после 10 неудачных попыток ввода пароля

Почнемо з того, що автоматичне видалення даних з iphone корисна і потрібна річ. Припустимо що вашим телефон заволоділа стороння людина. Перед нею відкривається все ваше життя: особисті фото, номера і паролі кредитних карт, рабоча інформація, історія пошуку і навіть рахунки за комуналку. Чи не забагато? Можливо, але варто врахувати що зараз мобільний телефон це те саме що чорний ящик, отримавши який, можна дізнатися про людину все що завгодно.

Як уникнути ситуації при якій стороння людина може отримати доступ до вашого телефону?

Включити функцію «Видалення даних» на iphone

100% гарант того що вашими даними не заволодіє стороння людина це включити код-пароль на своему Афоні. Після чого перейти в налаштування -> face id (touch id) і код-пароль -> в самому низу буде функція «Видалення даних» -> включіть цю функцію. При включенні цієї функції кнопка стане зеленого кольору

В середньому на те, щоб всі дані телефону були знищені після 10 невдалих спроб введення пароля потрібно 3 години. Після перших 5 спроб - ios зажадає хвилинну перерву. З 6 по 10 спробу кожен раз буде збільшення часу очікування на 5-10 хвилин. Тобто на те щоб використовувати всі 10 невдалих спроб у зловмисника піде до 3-х годин. Сподіваємося на те що він просто втомиться і вирішить що ця місія нездійсненна і поверне ваш ваш гаджет.

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт