Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Як знайти втрачені навушники AirPods?

Как найти потерянные наушники AirPods? Что делать если мои AirPods украли?

За різних обставин навушники AirPods губляться або можуть бути вкрадені. У сьогоднішній статті ми розглянемо два випадки: що робити якщо я втратив лівий або правий навушник AirPods? Що робити якщо мої AirPods вкрали?

Що робити якщо я втратив лівий або правий навушник AirPods

Найголовніше - це не варто засмучуватися і панікувати! Будь-яку ситуацію, якою б вона не здавалася складною, можна виправити.

Якщо ви втратили правий або лівий навушник AirPods Вам знадобиться ваш iphone і тиша в приміщенні, де ви шукаєте свою пропажу. Розробники передбачили ситуацію втрати одного з навушників і реалізували функцію відтворення звуку. А тепер давайте докладніше.

Як знайти лівий або правий навушник AirPods

Вам потрібно взяти свій iphone і відкрити програму «Локатор»

У додатку відображаються всі ваші Apple пристрої, в тому числі і AirPods. Перейшовши в розділ AirPods-ів ви побачите місце розташування ваших навушників. Це допоможе Вам зрозуміти, де ви забули свою пропажу: вдома чи в іншому місці. Бували випадки, коли люди втрачали лівий або правий навушник у друзів, в кафе або машині.

Якщо ж ви бачите, що навушники знаходяться поруч з вами, тоді вам варто створити максимальну тишу і натиснути на кнопку «відтворити звук» вибравши загублений правий або лівий навушник. Навушник буде видавати характерний звук, який допоможе Вам знайти його.

До слова, втрачений навушник буде пищати до того моменту, поки ви не зупините відтворення звуку.

Що робити якщо мої AirPods вкрали?

Другий випадок, більш неприємний, ніж перший. На жаль, Airpods не захищені блокуванням з боку iCloud. Тому зловмисникові досить помістити обидва навушника в кейс і натиснути кнопку скидання, розташовану на задній частині футляра. Тим самим навушники від'єднаються від вашого пристрою і будуть готові до підключення на новому девайсі.

Також Ви можете спробувати знайти вкрадені AirPods за допомогою додатка «Локатор», про який ми говорили раніше. Воно покаже місцезнаходження кейса. Особливо це зручно якщо радіус пошуку звужується до обсягу школи, училища або офісу.

Якщо ваші навушники розрядилися, Локатор покаже останнє місцезнаходження кейса.

Чи можна заблокувати вкрадені AirPods?

На жаль, такої функції в AirPods немає. На відміну від iphone, ipad або Macbook, AirPods неможливо заблокувати, щоб інша людина не змогла ними скористатися. Саме тому навушники Apple стають бажаною здобиччю злодіїв.

Чи можна купити правий або лівий навушник AirPods?

Якщо все ж знайти пропажу не вдалося, Ви можете купити правий або лівий навушник AirPods. Це ж стосується і загубленого кейса AirPods. Наведемо Вам середню вартість:

  • Новий лівий навушник AirPods 2 покоління - 1500 грн

  • Новий правий навушник AirPods 2 покоління - 1700 грн

  • Кейс новий - від 1600 грн

При покупці обов'язково варто звернути увагу на сумісність моделі, в іншому випадку ваш кейс або навушники не сприймуть новачка.

Також можна вдатися до покупки бу навушника або кейса. Власник загубленого елемента, може продавати другий за доступною ціною. У такому випадку лівий або правий навушники AirPods коштуватимуть на порядок дешевше ніж нові.

І все ж ми рекомендуємо Вам не втрачати свої AirPods, але по можливості ставиться до них дбайливо і з увагою. Не упускати кейс, чистити навушники від вушної сірки, яка з часом використання накопичується в динаміці. Адже від акуратного і дбайливого використання девайса залежить його термін служби!

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт