Товари зі значком Bonus icon product беруть участь
в бонусної программе.
Регістріруйтесь і отримуйте знижки

Як скинути iphone до заводських налаштувань?

Как сбросить iphone к заводским настройкам?

Якщо ви вирішили продати або обміняти свій iphone в програмі trade-in, Вам необхідно вміти скинути свій айфон до заводських налаштувань. Боїтеся натиснути щось не те? Тоді читайте нашу просту інструкцію.

Налаштування --> Основні --> Скидання

Стерти контент і налаштування --> Стерти

В даному пункті вам запропонують стерти дані з айфона з можливістю створення резервної копії. Ця функція корисна для тих, хто хоче зберегти всю важливу інформацію з гаджета. Якщо ж ви заздалегідь подбали про перенесення даних, тоді повторно натисніть кнопку «Стерти»

 

Після того як ви натиснули «Стерти» вас попросять ввести пароль від вашого iphone і ще раз натиснути кнопку «Стерти IPHONE». Помітили що розробники подбали про те, щоб у користувача не вийшло випадково стерти свій айфон. Як мінімум у вас 3 рази запитають «Ви точно хочете стерти свій iphone?»

Але і це ще не кінець!
Якщо у вас була активована функція «Знайти iphone» в Локаторі, після того як ви натиснули «Стерти IPHONE» Вас попросять ввести пароль від Apple ID.

Тепер все!

IPhone почав процес видалення даних з телефону і скидання до заводських налаштувань. Ця процедура займе якийсь час. Після її завершення на екрані телефону з'явиться вітання.

Пройшовши цю інструкцію і виконавши всі пункти ви можете спокійно продавати або міняти свій старий айфон на новий. Всі дані з вашого iphone видалені!

Додати аксесуари
Захист екрану
Чохли
Навушники
Аксесуари
Замовити дзвінок

Заявка на виїзний ремонт